Blog

17 Şubat 2016

SEYAD 16. OLAĞAN GENEL KURULU Yapıldı ve 15.Yıl Kutlaması Yapıldı

SEYAD 16. OLAĞAN GENEL KURULU Yapıldı ve 15.Yıl Kutlaması Yapıldı,Plaketler verildi 

Sektörel  Yayıncılar Derneği (SEYAD) 16. Olağan Genel Kurulu, 17 Şubat 2016 Çarşamba günü Yapı Endüstri Merkezi’nde gerçekleştirildi.

Yönetim Kurulu Başkanı Asrin Bakır Gerçek’in açılış konuşmasının ardından, Cumhuriyetimizin kurucusu ulu önder Atatürk başta olmak üzere,şehitlerimiz, basın camiasının aramızda olmayan değerli büyükleri adına saygı duruşunda bulunuldu. Yapılan Divan Kurulu seçimi sonucu, Divan Başkanlığına İsmail Ceyhan, Başkan vekilliğine Nesip Uzun, Sekreter üyeliğe Melis Üstün seçildi.

Olağan Genel Kurul’da yapılan Divan Kurulu seçimi sonucunda SEYAD Yönetim Kurulu Başkanlığına Yapı Endüstri Merkezi Genel Koordinatörü Gülçin İpek getirildi. Yönetim Kuruluna seçilen isimler, Genel Sekreter Yıldırım Söylemez, Sayman Mesut Kul, Yönetim Kurulu üyesi asrin Bakır Gerçek ve Vedat Gökçe seçildi.

2015 yılı Derneğin  15. Yılı olması sebebiyle  Seyad  kurucularına ve 2015 yılına  kadar  Seyad’a başkanlık yaparak değerli hizmetleri ile katkı sağlayan  kişi ve kurumlara ,Asrin Bakır Gerçek tarafından teşekkür  plaketi  verildi.  Seyad’ın kuruluşundan bu yana yapılan eğitimleri etkinlikleri ve diğer faaliyetlerini  içeren tanıtım filmi üyelerce izlendi.

Genel  Kurul toplantısından sonra dernek üyeleri  Kurtuluş Madam Despina da 15. Yıl yemeğinde sohbet ederek , hem  sohbet ederek ,bilgi paylaşımında bulunup hem de keyifli vakit geçirdiler.

Seyad Hakkında : Türkiye’de faaliyet gösteren Sektörel Yayıncı firmaların meslek birliğini oluşturmak ve Sektörel Yayıncılığın gelişimine katkı sağlamak amacıyla 2000 yılında kurulan Seyad ,16 yıldır sektörel yayıncıları çatısı altında toplayarak, faaliyetlerini 20  yayıncı firma ve 75 dergi üyesi ile sürdürmektedir

İstenirse habere eklenebilir

PLAKET VERİLEN İSİMLER (KURUCU BAŞKAN ve ÖNCEKi DÖNEM BAŞKANLARI)

İSMAİL CEYHAN –B2B MEDYA

VAHİT MAHMATLI –MAYA BASIM

İSMAİL ŞEN

BİLEŞİM YAYINCILIK A.Ş.

ASRİN BAKIR GERÇEK –DOĞA YAYINCILIK

AHMET PELİT –AJANS MİK

TEKNİK SEKTÖR YAYINCILIĞI A.Ş

NESİP UZUN –EKİN TASARIM

[Best_Wordpress_Gallery id=”4″ gal_title=”SEYAD 16. OLAĞAN GENEL KURULU”]

Uncategorized
About editor