Blog

8 Mayıs 2020

SEYAD üyesi Aramedya, Türkiye’nin ilk Elektrikli Araçlar Dergisi’ni yayınladı

Sektörel yayıncılık alanında 25 yılı aşkın süredir faaliyetlerini sürdüren ve sahip olduğu 5 farklı yayın ile Türkiye’nin en önemli dergi gruplarından biri olan Aramedya Uluslararası Yayıncılık, otomotivin geleceğini oluşturacak elektrikli araçlar sektörüne yönelik yepyeni bir yayını daha hayata geçirdi. Ocak 2020’de ilk sayısı dijital olarak hazırlanan Elektrikli Araçlar Dergisi, şirketin ulusal ve uluslararası  alandaki deneyimini farklı bir platforma taşıyor.

Sektörel Yayıncılar Derneği üyesi olan Aramedya Uluslararası Yayıncılık’ın uzman ve deneyimli kadrosu tarafından hazırlanan Elektrikli Araçlar Dergisi,  elektrikli otomobil, otobüs, hafif ticari, traktör, bisiklet, panelvan, pick-up, kamyon, tır, çekici, forklift ve motosiklet  ana ve yan sanayi ile ilgili kapsamlı araştırma konularını ve haberlerini içeriyor.

Elektrikli araçlar sektörünün tüm bileşenlerini tek çatı altında toplamak için yola çıkan Elektrikli Araçlar Dergisi aylık olarak online yayınlanıyor. Günlük olarak web sitesinde güncel haberleri okuyucularına ulaştıran yayın Türkçe ve İngilizce olarak hazırlanıyor. Yayın ayrıca haftalık e-bültenler ve sosyal medya hesaplarıyla da hedef kitlesine ulaşıyor.

www.elektrikliaraclardergisi.com dan dergiyi okuyabilirsiniz.

Üyelerimizden Haberler , , ,
About editor

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir