ALU&Art ALÜMİNYUM CEPHE YAPI MİMARİ DERGİSİ

Çıkış Tarihi: 2008

TEKNİK ÖZELLİKLER:

Ebat: 22×29 cm

Kapak: 350 gr parlak kuşe

İç Sayfalar: 115 gr parlak kuşe

Cilt: Amerikan

Sayfa: 160 (en az)

Periyod:  2 aylık

Tiraj:5.000-7.000

 

KONULAR:

Kapı, Pencere, Çatı, Cephe, Cam, Alüminyum ürün gurubu ile ilgili aksesuar, silikon, makine, bağlantı elemanları ve benzeri yardımcı ve ilişik ürünler.

OKUR PROFİLİ:

Sektörle ilgili yurt içi ve yurt dışındaki firmalara, mimarlara, inşaat mühendislerine, büyük ölçekli inşaat firmalarına, şantiyelere, kurum ve kuruluşlara (ticaret odalarına, sanayi odalarına, mimar ve mühendisler odalarına vs.) ulaşmakta, yurt içindeki ve yurt dışındaki yapı, kapı, pencere, çatı, cephe, cam, alüminyum, plastik fuarlarında da dağıtılmaktadır. 

 

GENEL KONU BAŞLIKLARIMIZ VE EDİTÖR İNCELEME KONULARI:

Yapı, kapı, pencere, çatı, cephe, cam, alüminyum, plastik sektöründe yer alan markaların sektör, röportaj, ürün haber çalışmaları

Sektörün önde gelen kişilerinden sektörle ilgili makale yazıları

Sektörün önde gelen kişilerinden ürün ve uygulamalarla ile ilgili teknik yazılar

Sektörle ilgili fuarlar katılımları ve fuarlar ile ilgili genel bilgi

Ülke raporları (Sektörle ilgili olan ürünlerin ülkelerce kullanım oranları ve sektörün ülkelerdeki gelişimi)

Sektörle ilgili kurum ve kuruluşlarca düzenlenen toplantı organizasyonlarıyla ilgili bilgi

GALSİAD, TALSAD, PÜKAB, PÜKAD, CEPHEDER Derneklerinin etkinlikleri ile ilgili bilgi

 

YAYINLANAN EK SAYILAR

Yurt Dışı Özel Sayısı;  Yurt dışında yapılan Kapı, Pencere, Çatı, Cephe, Cam fuarlarına özel olarak İngilizce dilinde hazırlanır. Yılda 6 kez yayınlanır. 5.000 adet basılmaktadır. Hem hazırlandığı fuarlarda dağıtılmakta hem de yurt dışındaki diğer firmalara ulaştırılmaktadır.

Fuar Özel Sayısı; Tüyap Pencere ve Almanya Fensterbau Frontale fuarlarına özel olarak hazırlanır.   Baskı adedi 10.000’dir. Yılda 1 defa yayınlanır. Sektörle ilgili yurt içi ve yurt dışındaki firmalara, mimarlara, inşaat mühendislerine, büyük ölçekli inşaat firmalarına, şantiyelere, kurum ve kuruluşlara (ticaret odalarına, sanayi odalarına, mimar ve mühendisler odalarına vs.) ulaşmakta, yurt içindeki ve yurt dışındaki yapı, kapı, pencere, çatı, cephe, cam, alüminyum, plastik fuarlarında da dağıtılmaktadır. 

 

Fuar Albüm Çalışması; Tüyap Pencere ve Almanya Fensterbau Frontale fuarlarına katılan/ziyaret eden firmaların fotoğraflarının yer aldığı özel bir çalışmadır. Baskı adedi 10.000’dir. Yılda 1 defa yayınlanır. Sektörle ilgili yurt içi ve yurt dışındaki firmalara, mimarlara, inşaat mühendislerine, büyük ölçekli inşaat firmalarına, şantiyelere, kurum ve kuruluşlara (ticaret odalarına, sanayi odalarına, mimar ve mühendisler odalarına vs.) ulaşmakta, yurt içindeki ve yurt dışındaki yapı, kapı, pencere, çatı, cephe, cam, alüminyum, plastik fuarlarında da dağıtılmaktadır. 

http://www.aluart.com.tr/