Motoworld Motorsıklet

Yayın Bilgisi

MotoWorld Dergisi

Sektörel yayıncılıkta 25 yıla dayanan deneyimi ile ticari araçlar, oto yedek parça ve tarımsal mekanizasyon alanlarında basılı ve dijital yayınlar hazırlayan Aramedya Uluslararası YayıncılıkMotoWorld ile motosiklet ve yedek parça sektöründe Türkiye’de ilk olacak bir yayına imza atıyor.

2017 yılı içerisinde dijital olarak yayınlanmaya başlayacak olan MotoWorld, motosiklet alanında ana ve yan sanayi yedek parça sektörü ve son tüketiciyi kapsayacak geniş ve zengin bir içerikle okurlarının karşısında olacak. İçeriği, tasarımı ve yaklaşımı ile kısa zamanda sektördeki rakiplerinden daha farklı alana konumlandırılacak MotoWorld, yepyeni bir platform oluşturarak motosiklet alanında yeni bir el kitabı ve mesleki rehber olacak.

Yayın hayatına dijital platformlarda; web sitesi, sosyal medya hesapları ve haftalık e-bültenler ile başlayacak olan MotoWorld, yılda 2 kez basılı olarak da okuyucularına ulaştırılacak.

Farklı tasarımı ve zengin içeriği ile dikkat çekecek olan MotoWorld, motosiklet sektörü profesyonelleri ve tutkunları için yeni bir mecra oluşturacak.

Web sayfası: http://www.motoworlddergisi.com/