Blog

1 Ekim 2008

Üyemiz Ekin Yayın Grubu’na Ödül

Üyemiz Ekin Yayın Grubu’na Ödül

SEYAD (Sektörel Yayıncılar Derneği) üyesi Ekin Yayın Grubu, uluslararası bir başarıya daha imza atarak Mobilya Dekorasyon Dergisi ile 2008 Avrupa Kalite Ödülü’nü aldı.

112 ülkeden 7 bin girişimciyi temsil eden uluslararası ticaret örgütü “Trade Leaders’ Club” tarafından 21 yıldır verilen “Uluslararası Avrupa Kalite Ödülü-New Millenium Award”a, bu yıl Mobilya Dekorasyon Dergisi layık görüldü. Firmaların seçiminde, ürün ve hizmetlerinin kalitesi, ticari girişimcilikleri ve Avrupa pazarındaki uluslararası faaliyetleri gibi kriterleri göz önünde bulunduran Trade Leaders’ Club, ödülü kazanan kuruluşların sahip ve yöneticilerini de, iş dünyasının en prestijli profesyonellerinden oluşan “Sektör Liderleri Kulübü”nün üyeleri arasına kabul ediyor.

Ekin Yayın Grubu yöneticileri, ödülü almak üzere 24 Kasım 2008 tarihinde İspanya’nın başkenti Madrid’de düzenlenecek gala gecesine katılacaklar. Gala gecesindeki tören sırasında, Mobilya Dekorasyon Dergisi’ne verilecek olan kalite ödül heykelciğinin yanısıra, Yayın Grubu İmtiyaz Sahibi Nesip Uzun da, “global kalite yönetimi” nişanı ile özel olarak ödüllendirilerek, global patronlar kulübünün yeni üyeleri arasına girmiş olacak.

2007 yılı Mart ayı itibarıyla Uluslararası Mobilya Yayıncıları Birliği IAFP üyeliğine kabul edilen Ekin Yayın Grubu, 2008 Avrupa Kalite Ödülü ile de başarısını taçlandırmış oldu.

Uncategorized
About editor