MİMART YAYINCILIK

90 75

SKU: 123456 Category:
 1. Genel Bilgi

  Mimart Yayıncılık ve Organizasyon San. Tic. Ltd. Şti; deneyimli kadromuz, bilgi birikimimiz ve üretkenliğimizle kapı, pencere, çatı, cephe, cam, yalıtım, aksesuar, makine ürün grubunu içeren pvc ve alüminyum sektörüne yönelik iki ayda bir yayınladığımız Win&ART Proje ve ALU&Art Dergileri olarak hizmet vermekteyiz.

  Ayrıca 2008 yılından beri sektöre yararlı olabilecek fuarlar ve ülkeler için hazırladığımız Yurtiçi & Yurtdışı Fuar Özel Sayılarımızla da sektörün gelişimine katkı sağlamaktayız. Yayınladığımız dergilerimizin yanı sıra; fuar, konferans, seminer organize ederek, yurtiçi & yurtdışı fuar turları düzenleyerek, kurumsal kimlik çalışmaları yaparak; reklam-tanıtım organizasyonlarımızla hizmet vermekteyiz. 2009 yılında İran/Tahran’da düzenlediğimiz Kapı, Pencere Fuarı’na, Nijerya/Abuja’da düzenlediğimiz Yapı Fuarı ile devam ettik. 2012 yılında başta Irak, İran ve Nijerya olmak üzere fuar organizasyonumuzu sürdürmeye devam edeceğiz. Bu hizmetlerimize en iyi şekilde devam ederken çeşitli ülkelerde ikili iş görüşmeleri yapmayı hedeflemekteyiz.

  Aynı zamanda ülkemizin çeşitli bölgelerinde Organize Sanayi Bölgeleri kapsamında faaliyet gösteren firmaların, ürün, hizmet, iletişim ve referans gibi bilgilerinden oluşan kaynak niteliğindeki OSB Rehberleri’nin de hazırlık aşamasından, baskı ve dağıtım aşamasına kadar organizasyonunu yapmaktayız.

 2. Ürün ve Hizmetler

  ALU&Art ALÜMİNYUM CEPHE YAPI MİMARİ DERGİSİ
  Win&ART PROJE KAPI PENCERE ÇATI CEPHE MİMARİ PROJE DERGİSİ

 3. İletişim

  Cevizli Mah. Bağdat Cad. Ofistanbul Plaza No: 538/4 Maltepe / İstanbul

  0090 216 399 46 28

  www.winartproje.com