Blog

7 Temmuz 2014

SEYAD Yönetim Kurulu BYEGM İstanbul İl Müdürlüğü’nü Ziyaret Etti

SEYAD Yönetim Kurulu BYEGM İstanbul İl Müdürlüğü’nü Ziyaret Etti

 

SEYAD Yönetim Kurulu BYEGM İstanbul İl Müdürlüğü’ne nezaket ziyareti gerçekleştirdi. Asrin Bakır Gerçek başkanlığındaki heyetin Basın Yayın Enformasyon Genel Müdürlüğü İstanbul İl Müdürü Necmettin Altuntaş’ın makamında gerçekleştirdiği ziyarette sektörel yayıncıları da ilgilendiren önemli konular gündeme getirildi.

BYEGM tarafından yürütülen Medya Veri Bankası çalışmaları-sektörel yayınların da veri bankasında yer alması, basın kartları yönetmeliği, İstanbul’da 2015 başlarında düzenlenecek olan basın şurası, basın kanunu ve basın kartları yönetmeliğinde yapılacak düzenlemeler konularında karşılıklı görüş alışverişinde bulunuldu.

Yönetim Kurulu Başkanımız Asrin Bakır Gerçek görüşmede, SEYAD’ın BYEGM çalışmalarına katılmak, Genel Müdürlüğün eğitim faaliyetlerinden yararlanmak ve karşılıklı işbirliği talepleri İl Müdürü Necmettin Altuntaş tarafından yakın bir ilgi ile karşılandı.

BYEGM İstanbul İl Müdürlüğü yetkililerinin de katıldığı toplantıda geliştirilecek işbirliği yol ve yöntemleri  konusunda mutabık kalındı.

[Best_Wordpress_Gallery id=”5″ gal_title=”BYEGM Ziyaret”]

Uncategorized
About editor