Blog

28 Ocak 2008

SEYAD Genel Kurulu Yapıldı

SEYAD Genel Kurulu Yapıldı

Sektörel Yayıncılar Derneği 8. Olağan Genel Kurulu, 26 Ocak 2006 Cumartesi günü İTO Eğitim ve Sosyal Hizmetler Vakfı Cemile Sultan Korusu’nda gerçekleştirildi. Genel kurulda, geçtiğimiz döneme ait; Faaliyet Raporu, Denetleme Kurulu Raporu, 2007 dönemi Bilançosu ve 2008 dönemi Tahmini Bütçesi görüşülerek ibra edildi. Dernek organlarının seçimi, daha önceki genel kurullarda olduğu gibi bu genel kurulda da tek liste üzerinde mutabakat sağlanarak gerçekleşti.

SEYAD’ın 7. döneminde Yönetim Kurulu Başkanlığını yürüten İsmail Şen genel kurulda yaptığı konuşmada 2007 yılında gerçekleştirilen faaliyetler ve 2008 yılı hedefleriyle ilgili bilgi verdi. Şen, dernek faaliyetlerine daha fazla katılım için tüm üyelere çağrıda bulundu. İsmail Şen, 2006 ve 2007 yılında gerçekleştirilen çalışmaların, dergilerin isim tescillerinde yaşanan sorunların çözülmesi için TPE nezdinde girişimler, PTT dağıtım tarifelerinde indirim elde etme çalışmaları ve eğitim seminerleri konularına yoğunlaştırıldığını belirtti. Özellikle her ay gerçekleşmeye başlayan eğitim çalışmalarının yeni açılımlarla sürdürüleceğini söyledi.

Sektörel Yayıncılar Derneği 8. Olağan Genel Kurulu sonrasında dernek yetkili organlarında görev alacak isimler şu şekilde oluştu;
Yönetim Kurulu; İsmail Şen, Ahmet Pelit, Timur Olgun, Yıldırım Söylemez, Kenan Anıl.
Denetim Kurulu; Vahit Mahmatlı, Asrin Bakır, İlker Kıymetli Şen.

Uncategorized
About editor