Blog

1 Kasım 2007

Pazarlama ve Satış Eğitimi Düzenlendi.

Pazarlama ve Satış Eğitimi Düzenlendi.

SEYAD’ın Eğitim çalışmaları sürüyor. Çeşitli konularda Sektörel Yayıncılar Derneği üyelerinin yetkinlik ve donanımlarını artırmak amacıyla başlatılan eğitim programının ikinci aşamasında “Pazarlama ve Satış” eğitimi gerçekleştirildi. 20 Ekim 2007 Cumartesi günü gerçekleşen Pazarlama ve Satış Eğitimine SEYAD üyelerinin yayınladıkları dergilerde çalışan 26 kişi katıldı. İTO Eğitim ve Sosyal Hizmetler Vakfı Kandilli Cemile Sultan tesislerinde gerçekleşen eğitim Yönetici Akademisi Eğitimcisi ve yazar, Celalettin Kandemir tarafından verildi.

Eğitimde; satış, pazarlama, satıcı gibi genel kavramların yanında, ağırlıklı olarak sektörel yayınlarda reklam pazarlaması konusu işlendi. Özellikle doğaçlama olarak gerçekleştirilen ve satıcının yöntemlerinin seyirciler tarafından değerlendirildiği bölüm büyük ilgi gördü ve katılımcılar tarafından çok yararlı bulundu.

SEYAD eğitimlerinin bundan sonraki ayağı, 17 Kasım 2007 Cumartesi günü gerçekleştirilecek Zaman Yönetimi Eğitimi. Sabah saat 10.00’da başlayacak eğitim, yemek ve çay-kahve aralarıyla birlikte 8 saat sürecek ve 18.00’de bitecek. Diğer eğitimlerimiz gibi bu eğitim de İTO Eğitim ve Sosyal Hizmetler Vakfı Kandilli Cemile Sultan tesislerinde yapılacak.

Zaman Yönetimi Eğitimine, dergilerimizin her kademesinde çalışanlar ve yöneticilerin katılmasını tavsiye ediyoruz.

Uncategorized
About editor