Blog

9 Mayıs 2019

Ödüller Sahiplerini Buldu

SEYAD üyesi B2B Medya yayın grubu dergilerinden, Yalıtım Dergisi tarafından 16.’sı düzenlenen Yalıtım Sektörü Başarı Ödülleri (YSBÖ)’nde ödüller 7 Mayıs’ta Mercure Otel Altunizade’de düzenlenen Ödül Töreni ile sahiplerini buldu.

Ödüller Sahiplerini BulduÖdüller Sahiplerini Buldu

“Yılın Yatırımı”, “Yılın Isı Yalıtımı Ürünü”, “Yılın Su Yalıtım Ürünü” ve “Yılın Ses Yalıtımı Ürünü” kategorileri olmak üzere dört kategoride verilen ödüller için tören İMSAD Başkanı Ferdi Erdoğan’ın konuşması ile başladı, Erdoğan konuşmasında rakamsal verileri de paylaşarak; Türkiye’nin 2023 vizyonunda büyümenin yanı sıra enerji tüketiminin ve karbon salımının azalması olduğunu, zamanın kısaldığını, tarih için revizyonun ve alınacak önlemlerin yaptırım ve mecburiyet haline gelmesinin altını çizdi. Bunun özellikle yenileme pazarı için yapılmasını vurguladı. Enerji verimliliği, gürültü kirliliği ve yangın yalıtımının önemine ve tedbirlerin bir an evvel alınmasına değindi. Bunun için de enerji kimlik belgesi gibi bir yapı belgesinin verilmesi gerektiği, tüm unsurları kapsayacak yapı yasası çıkarılması ve yapı sigortası oluşturulması önerisinde bulundu.

Ferdi Erdoğan, konuşmasının ardından Yılın Yatırım Ödülünü Teknopanel firması adına Harika Çınar’a ve Yılın Isı Yalıtım Ürünü Ödülünü de Ravaber firmasından Ziya Yanık’a takdim etti.

Törende; “Yılın Su Yalıtım Ürünü Ödülü”, Mapei firmasına SUDER Başkanı Erdal Bozok tarafından, “Yılın Ses Yalıtım Ürünü Ödülü” Ravaber firmasına PANELDER Başkanı Turgay Yüksel tarafından verildi.

Yalıtım Dergisi Yazı İşleri kadrosu ile B2B Medya Editörler Kurulu üyelerinden oluşturulan Organizasyon Komitesi tarafından verilen, “Yılın Profesyoneli Ödülü” 2018 yılı içerisinde firmasının ve sektörün gelişimine yönelik yaptığı çalışmalarla kabul ve takdir gören, Fullboard firmasının Genel Müdürü Savaş Güzelküçük’e B2B Medya Genel Müdürü İsmail Ceyhan tarafından takdim edildi. Yalıtım bilincinin artırılmasına ve sektörün gelişimine yaptıkları katkı nedeniyle, “Yalıtım Bilincine Katkı Özel Ödülü” de B2B Medya Yayın Koordinatörü Sertaç Aytaç tarafından Baumit Satış Müdürü Erdil Dinçer’e verildi.

B2B Medya Yayın Grubu dergilerinden Çatı ve Cephe tarafından 8.’si düzenlenen “Çatı ve Cephe Malzemeleri Ödülleri” de aynı gün sahiplerini buldu. Seçici Kurul oylaması ve kazananın belirlenmesinin müşahitliğini Prof. Dr. Nil Türkeri yaptı.

Törenin açılış konuşmasını yapan ÇATIDER Başkanı Turgay Yüksel “Yılın Çatı Kaplama Malzemesi/Sistemi” ödülünü ve “Yılın Çatı Sistem Bileşeni” ödülünü takdim etti. CEPHEDER Başkan Yardımcısı Barış Erdem ise, “Yılın Cephe Malzemesi/Sistemi” ve “Yılın Cephe Sistem Bileşeni” ödüllerini kazananlara verdi.

Çatı ve Cephe Malzemeleri Ödülleri Kazananları:

  • Yılın Çatı Kaplama Malzemesi / Sistemi: HeliaSol 2000 / Binalara Entegre İnce Film Organik Solar Paket – Heliatek / ISUN Enerji
  • Yılın Çatı Sistem Bileşeni: Aquapanel Rooftop / Knauf
  • Yılın Cephe Malzemesi / Sistemi: Şişecam Temperlenebilir Solar Low-E Cam Nötral 60/28 / Trakya Cam
  • Yılın Cephe Sistemi Bileşeni: Schüco VentoLife Havalandırma Sistemi / Schüco
Uncategorized , , ,
About editor

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir