Blog

1 Temmuz 2010

İstanbul Sanayi Odası Ziyaretimizde Yeni Projeler Ele Alındı.

İstanbul Sanayi Odası Ziyaretimizde Yeni Projeler Ele Alındı.

İstanbul Sanayi Odası Genel Sekreteri Mete Meleksoy, Genel Sekreter Yrd. Nurdan Bilgin Sirman, Basın ve Yayın Şubesi Md. Yr. Uğur Küçüközyiğit ile İSO Basın Danışmanı Fatma Karaali’nin karşıladığı SEYAD Yönetim Kurulu Başkanı Eser Oğuz, Gnl. Skt. Nesip Uzun, Kurucu Başkan İsmail Ceyhan, İsmail Şen, Yüksel Kaya ve Yönetim Kurulu Asistanı Duygu Saygı’nın katılımıyla ziyaret amaçlı yapılan görüşmede İSO ve SEYAD arasında karşılıklı fayda sağlaması hedeflenen işbirlikleri üzerinde duruldu.

Sektörel Yayıncılar Derneği üyesi sektörel yayınlar, ulaştığı üst düzey geniş hedef kitlenin azımsanamayacak ölçüde yüksek oluşu ve kaliteli yayıncılık anlayışları ile etik kurallar çerçevesinde sektörlerin bilgi akışını sağlayan mecralar olarak gücünü anlattığımız İSO yetkilileri için farklı bir boyutta algılanmaya başlandı.

Ziyaret esnasında görüşülen öneriler kapsamında; İSO Meslek Komiteleri Toplantıları’nda katılım sağlanarak SEYAD ve ilgili sektör yayınlarının tanıtımının yapılması, İSO Bülten ve Duyuruların uygun sektör mecrasında haberleştirilmesi için gerekli yönlendirmenin yapılması, karşılıklı üye bilgi paylaşımı ile hedef kitleye yönelik tanıtım faaliyetleri ve duyuruların uygun yönde arttırılması uygun görülmüştür.

İSO ile tanışma ziyareti ve genel bir değerlendirme toplantısı yapan SEYAD Heyeti, görüşülen konulara istinaden gerekli çalışmalara başlamakla birlikte, kurumlar iletişimin sürekliliği ile daha geniş kapsamlı ve etkisinin üyelerimize tanıyacağı ayrıcalıklara yönelik projeler üzerinde duracaktır.

Uncategorized
About editor